| 24 اردیبهشت 1400
صدور 190 پروانه اشتغال جديد در استان قم در سال گذشته/ تمدید اعتبار پروانه اشتغال تا پایان تیرماه

 صدور 190 پروانه اشتغال جديد در استان قم در سال گذشته/ تمدید اعتبار پروانه اشتغال تا پایان تیرماه

رییس اداره توسعه مهندسی و نظارت بر مقررات ملی و کیفیت ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان قم گفت: در سال گذشته تعداد 190 پروانه اشتغال به کار جدید صادر شد.
دوشنبه، 06 اردیبهشت 1400 | امتیاز: Article Rating

به گزارش  اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان قم، اسماعیل اسدی اظهار کرد: در سال ۱۳۹۹ تعداد 190 پروانه اشتغال به کار جدید صادر، 638 مورد تمدید و 332 مورد نیز ارتقا یافت.

وی افزود: در سال گذشته 9 پروانه اشتغال به کار معماران تجربی و 233 پروانه و مجوز فعالیت در حرفه های مرتبط با ساختمان درقالب اشتغال به کار مهندسی ساختمان اشخاص حقیقی و حقوقی اعم از آزمایشگاه‌های ساختمانی، سازندگان مسکن و ساختمان، شرکت‌های طراحی و مهندسان مشاور و غیره صادر شده است.

اسدی گفت: با توجه به استمرار شرایط شیوع بیماری کرونا و رعایت پروتکل های بهداشتی، اعتبار پروانه های اشتغال به کار تمامی اشخاص حقیقی وحقوقی اعم از مهندسی، کاردانی و معماری تجربی که تاریخ اعتبار پروانه آن ها از ابتدای سال 1399 پایان یافته است تا تیرماه سال 1400 تمدید خواهد شد.

وی توضیح داد: تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی که اعتبار پروانه اشتغال به کار آنها در دوره زمانی یکم بهمن ماه ۱۳۹۸  تا ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ منقضی شده است موظفند تا تاریخ ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ نسبت به تمدید پروانه اشتغال به کار خود اقدام کنند.

اسدی در پایان خاطر نشان ساخت: سازمان های نظام مهندسی  و کاردانی ساختمان موظفند ضمن اطلاع رسانی و بهره گیری حداکثری از سرویس ارائه خدمات غیر حضوری با رعایت کامل دستور العمل های بهداشتی نسبت به فرآیند صدور ، تمدید و یا ارتقای پروانه اشتغال به کار اقدام کنند.

تصاویر
  • صدور 190 پروانه اشتغال جديد در استان قم در سال گذشته/ تمدید اعتبار پروانه اشتغال تا پایان تیرماه
ثبت امتیاز
فایل های پیوست
نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

جستجو

برچسب ها