چهارشنبه، 13 مرداد 1400
زمان ثبت‌نام و برگزاری آزمون‌ های ورود به حرفه مهندسان اعلام شد.
 

زمان ثبت‌نام و برگزاری آزمون‌ های ورود به حرفه مهندسان اعلام شد.

رییس اداره توسعه مهندسی و نظارت بر مقررات ملی و کیفیت ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان قم گفت: آزمون ورود به حرفه مهندسان در اردیبهشت سال آینده هماهنگ و همزمان با سراسر کشور در استان قم برگزار می شود.
دوشنبه، 18 اسفند 1399 | Article Rating

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان قم، اسماعیل اسدی اظهار داشت: آزمون‌های ورود به حرفه مهندسان در سال ۱۴۰۰ در کلیه رشته‌های مهندسی مندرج در قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان شامل رشته‌های معماری (نظارت- طراحی- اجرا)، عمران (نظارت- محاسبات- اجرا – طرح و اجرای گود، پی و سازه نگهبان- ارزیابی، طرح و اجرای بهسازی)، تأسیسات‌ مکانیکی (طراحی- نظارت- اجرا)، تأسیسات‌ برقی (طراحی- نظارت- اجرا)، شهرسازی، نقشه‌برداری و ترافیک، به‌طور هماهنگ و همزمان در روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه مورخ ۲۹، ۳۰ و ۳۱ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۰ برگزار می‌شود.
وی افزود: کلیه متقاضیان دریافت پروانه اشتغال به‌کار می‌توانند از روز یکشنبه مورخ 1399/12/17 ساعت ۱۴ لغایت 1399/12/22 با مراجعه به درگاه الکترونیکی inbr.ir از طریق سامانه ثبت‌ نام آزمون‌ها، نسبت به ثبت‌ نام خود اقدام نمایند.
اسدی یادآور شد: مواد آزمون‌ صلاحیت‌های جدید رشته تأسیسات‌ مکانیکی و تأسیسات‌ برقی (بخش اجرا)، رشته عمران (بخش‌های طرح و اجرای گود، پی و سازه نگهبان و ارزیابی، طرح و اجرای بهسازی) در سامانه آزمون‌ها درج شده است.

تصاویر
  • زمان ثبت‌نام و برگزاری آزمون‌ های ورود به حرفه مهندسان اعلام شد.
ثبت امتیاز
اشتراک گذاری
نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

جستجو

برچسب ها