| 06 آذر 1399
لزوم تعامل گسترده میان دستگاه های عضو شورای هماهنگی استان ها

 لزوم تعامل گسترده میان دستگاه های عضو شورای هماهنگی استان ها

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت راه و شهرسازی گفت: مسائل کلان استان در حوزه راه، مسکن و شهرسازی از طریق شورای هماهنگی امور راه و شهرسازی استان بررسی و تصمیمات لازم اخذ شود.
شنبه، 24 آبان 1399 | امتیاز: Article Rating

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان قم، نعمت الله ترکی در سفر خود به استان قم به اهمیت و توجه ویژه به شورای هماهنگی امور راه و شهرسازی استان ها اشاره کرد و افزود: در تمام استان ها دبیرخانه این شورا می بایست فعال بوده و جلسات به صورت منظم برگزار شود.

وی توضیح داد: برگزاری جلسات به صورت گردشی در ادارات مختلف علاوه بر ایجاد حس تعلق، تعامل و پیوستگی میان کارکنان ادارات مربوطه، در سطح جامعه نیز بار روانی مثبت ایجاد می کند.

ترکی تاکید کرد: در سطح استان هر نوع تصمیم گیری در خصوص ماموریت ها و وظایف ذاتی وزارتی، از طریق کانال شورای هماهنگی امور راه و شهرسازی به تصویب و اطلاع عموم مردم رسانده شود.

وی با بیان این که فلسفه ایجاد این شورا، هماهنگی میان مدیران میانی وزارت راه و شهرسازی است اظهار داشت: هر گونه مشکل در ادارات کل تابعه وزارت راه و شهرسازی در استان ها می بایست از طریق این شورا پیگیری و حل و فصل شود و این شورا محمل بررسی این موضوعات باشد.

ترکی تصریح کرد: برای این شورا باید سند و برنامه راهبردی تهیه شود و بر اساس این سند، ظرفیت ها و منابع مشخص شوند.

به گفته معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت راه و شهرسازی اهداف و برنامه ها می بایست اولویت بندی شده و تمامی اعضا باید در راستای دستیابی به آن هدف و برنامه با یکدیگر همکاری داشته باشند.

صبوری مدیرکل راه و شهرسازی استان قم نیز ضمن اعلام گزارش از عملکرد دبیرخانه این شورا از هماهنگی و تعامل مناسب دستگاه های تابعه وزارت راه و شهرسازی در استان خبر داد.

رییس شورای هماهنگی امور راه و شهرسازی استان قم در خاتمه افزود: خوشبختانه در استان دستگاه های ذی ربط همانند راه و شهرسازی، راهداری و حمل و نقل جاده ای، بنیاد مسکن و بانک مسکن و ....از ظرفیت بسیار بالایی برای پیشبرد اهداف وزارت، توسعه استان و خدمت رسانی به آحاد مردم برخوردار هستند.

گفتنی است مدیر کل راه و شهرسازی به عنوان رییس شورا و مدیران کل راهداری و حمل و نقل جاده ای، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، راه آهن، هواشناسی، مدیر آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک، مدیر شعب بانک مسکن و پلیس راه اعضای این شورا محسوب می شوند.

دیدار با استاندار، رییس سازمان برنامه و بودجه، دیدار چهره به چهره با کارکنان اداره کل راه و شهرسازی، برگزاری جلسه شورای هماهنگی امور راه و شهرسازی استان و شورای معاونین اداره کل از برنامه های سفر نعمت الله ترکی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت راه و شهرسازی به شهر قم بود.

 

تصاویر
  • لزوم تعامل گسترده میان دستگاه های عضو شورای هماهنگی استان ها
ثبت امتیاز
نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

جستجو

برچسب ها

اخبار مهم

اخبار مهم