| 03 تیر 1400
دعوت از داوطلبان عضویت در هیات مدیره و بازرس(بازرسان) سازمان نظام کاردانی ساختمان استان قم

 دعوت از داوطلبان عضویت در هیات مدیره و بازرس(بازرسان) سازمان نظام کاردانی ساختمان استان قم

مدیر کل راه و شهرسازی استان قم گفت: هیات اجرایی استان در نظر دارد در روز سوم شهریور ماه اقدام به برگزاری انتخابات هیات مدیره و بازرس (بازرسان) سازمان نماید.
پنجشنبه، 13 خرداد 1400 | امتیاز: Article Rating

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان قم، حسن صبوری اظهار داشت: از کلیه داوطلبان دارای پروانه اشتغال به کار کاردانی در یکی از رشته های اصلی معماری، عمران، تاسیسات مکانیکی، تاسیسات برقی، شهرسازی و نقشه برداری که واجد شرایط مندرج در ماده 20 آیین نامه کاردانی (حداقل دارای پروانه اشتغال به کار پایه (2) و فاقد محکومیت انتظامی از درجه 3 یا بالاتر، از 3 سال قبل از تاریخ اعلام داوطلبی) و علاقه مند به داوطلبی عضویت در هیات مدیره و بازرس (بازرسان) سازمان استان می باشند، دعوت می شود مدارک لازم را برای انجام مراحل قانونی تحویل دهند.

وی افزود:  ارائه اصل و تصویر پروانه اشتغال به کار پایه دو و یا بالاتر کاردانی در رشته اصلی.(یا پروانه اشتغال پایه 3 طبق ضوابط اعلامی)، اصل و تصویر کارت عضویت یا گواهی عضویت در سازمان نظام کاردانی ساختمان استان، اصل و تصویر شناسنامه، اصل و تصویر کارت ملی، یک قطعه عکس پرسنلی از مدارک مورد نیاز است.

صبوری ادامه داد: مهلت ثبت نام و پذیرش تقاضای داوطلبان عضویت در هیات مدیره و بازرس (بازرسان) سازمان استان از ۱۸ تا ۲۸ خرداد است.

وی گفت: بر این اساس متقاضیان می بایست با در دست داشتن مدارک به محل دبیرخانه هیات اجرایی استان واقع در اداره کل راه و شهرسازی به  نشانی قم، حدفاصل آزاد راه کاشان – تهران جنب نمایندگی ایران خودرو مراجعه نمایند.

مدیر کل راه و شهرسازی استان قم هشدار داد: مدت زمان فوق به هیچ وجه قابل تمدید نبوده و به درخواست های ثبت نام پس از اتمام مدت و درخواست هایی که داوطلب عضویت در هیات مدیره، مشمول "رشته اصلی" که اعضای آن کمتر از 15 نفر می باشند (موضوع تبصره 2 ماده 18 آیین نامه کاردانی) ترتیب اثر داده نخواهد شد.

صبوری شرایط داوطلبان عضویت در هیات مدیره و بازرس (بازرسان) سازمان نظام کاردانی استان را به شرح ذیل توضیح داد:

داشتن تابعیت دولت جمهوری اسلامی ایران، نداشتن فساد اخلاقی، مالی و عدم اعتیاد به مواد مخدر، نداشتن پیشینه کیفری و عدم وابستگی به گروه های غیر قانونی، داشتن حداقل 9 سال سابقه کار مفید و عملی در رشته و حرفه مربوط ( دارنده پروانه اشتغال به کار کاردانی در پایه "2")، دارا بودن مدرک تحصیلی کاردانی مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از جمله این شرایط هستند.

مدیر کل راه و شهرسازی استان قم در پایان اظهار داشت: هیات اجرایی مجاز است از افراد مشمول این بند در بازه زمانی پیش بینی شده در جدول زمانبندی پس از اخذ تعهد ثبت نام بعمل آورد.

تصاویر
  • دعوت از داوطلبان عضویت در هیات مدیره و بازرس(بازرسان) سازمان نظام کاردانی ساختمان استان قم
ثبت امتیاز
نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

جستجو

برچسب ها