| 02 مهر 1399
تمدید ثبت نام ودیعه مسکن تا 24 شهریور/ تمدید مهلت بارگذاری مدارک مسکن اقدام ملی تا 30 شهریور

 تمدید ثبت نام ودیعه مسکن تا 24 شهریور/ تمدید مهلت بارگذاری مدارک مسکن اقدام ملی تا 30 شهریور

مدیرکل راه و شهرسازی استان قم گفت: براساس اطلاعیه وزارت راه و شهرسازی کلیه متقاضیان دریافت کمک ودیعه مسکن و مسکن اقدام ملی می بایست در تاریخ اعلامی نسبت به تکمیل ثبت نام و بارگذاری مدارک خود اقدام نمایند.
پنجشنبه، 20 شهریور 1399 | امتیاز: Article Rating

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان قم، حسن صبوری اظهار داشت:متقاضیان دریافت تسهیلات کمک ودیعه مسکن که نسبت به ارسال کدملی خود به صورت پیامکی اقدام نموده و حائز شرایط دریافت این تسهیلات شده اند صرفاً تا روز دوشنبه 24 شهریور ماه فرصت دارند تا با مراجعه به سامانه طرح اقدام ملی مسکن برای تکمیل ثبت نام و بارگذاری مدارک مورد نیاز اقدام نمایند.

وی در خصوص طرح اقدام ملی مسکن نیز توضیح داد: با توجه به تمدید مهلت تکمیل ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن در چندین نوبت، متقاضیان صرفاً تا روز 30 شهریور ماه فرصت دارند تا با مراجعه به سامانه طرح اقدام ملی مسکن به نشانی www.tem.mrud.ir نسبت به تکمیل ثبت نام و بارگذاری مدارک مورد نیاز برای احراز شرایط اقدام نمایند.

مدیرکل راه و شهرسازی استان قم در پایان تاکید کرد: به منظور تعیین تکلیف وضعیت ثبت نام تمامی متقاضیان و انجام مراحل اتصال متقاضیان به پروژه های شروع شده، این مهلت قابل تمدید نخواهد بود.

تصاویر
  • تمدید ثبت نام ودیعه مسکن تا 24 شهریور/ تمدید مهلت بارگذاری مدارک مسکن اقدام ملی تا 30 شهریور
ثبت امتیاز
نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

حستجو

برچسب ها