| 24 تير 1399
آزمون ورود به حرفه مهندسان برگزار می‌شود
سرپرست مدیریت مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان قم خبر داد:

آزمون ورود به حرفه مهندسان برگزار می‌شود

تاریخ انتشار: 1395/12/14|   بازدید: 820 |  print
سرپرست مدیریت مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان قم گفت: آزمون ورود به حرفه مهندسان نوزدهم و بیستم اسفند ماه برگزار می‌شود.
 
به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان قم، داود طلوعی بیان کرد: این آزمون به منظور اخذ پروانه اشتغال به کار مهندسی در هفت رشته معماری، برق، مکانیک، عمران، شهرسازی، ترافیک و نقشه‌برداری انجام می شود.
سرپرست مدیریت مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان قم گفت: این آزمون برای تایید و اخذ صلاحیت در سه بخش طراحی، نظارت و اجرا برگزار شده و به داوطلبان در صورت قبولی مدرک پایه 3 اعطا می‌شود.
وی ادامه داد: آزمون رشته‌های عمران (نظارت)، معماری (نظارت)، معماری (اجرا)، عمران (اجرا)، نقشه برداری، شهرسازی، ترافیک در دو نوبت صبح و عصر در روز پنج شنبه برگزار می‌شود.
طلوعی افزود: بخش دیگری از آزمون ورود به حرفه مهندسان در رشته معماری و عمران، تاسیسات مکانیک و برق صبح جمعه بیستم اسفندماه برگزار خواهد شد.
سرپرست مدیریت مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان قم در پایان اظهار داشت: داوطلبان می‌توانند از 17 اسفند برای دریافت کارت ورود به جلسه خود از طریق سایت دفتر مقررات ملی ساختمان وزارت راه و شهرسازی به آدرس www.inbr.ir اقدام نمایند.
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد