04 اسفند 1398
بهره‌برداری از مرکز بهداشتی-درمانی امام علی‌النقی(ع) در محله «شادقلی‌خان» با اعتبار 11 میلیارد ريال
مدیرکل راه و شهرسازی قم خبر داد:

بهره‌برداری از مرکز بهداشتی-درمانی امام علی‌النقی(ع) در محله «شادقلی‌خان» با اعتبار 11 میلیارد ريال

تاریخ انتشار: 1398/11/21|   بازدید: 17 |  print

مدیرکل راه و شهرسازی استان قم از بهره ‌برداری مرکز بهداشتی- درمانی امام علی‌النقی (ع) در محله شادقلی‌خان در زمینی به مساحت ۵۹۰ مترمربع با حضور رییس مجلس شورای اسلامی و به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی، خبر داد.

 

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان قم، حسن صبوری گفت: مرکز بهداشتی-درمانی امام علی النقی (ع) با اعتبارات شرکت بازآفرینی شهری به مناسبت چهل و یکمین فجر انقلاب اسلامی با حضور رییس مجلس شورای اسلامی افتتاح شد.

مدیرکل راه و شهرسازی قم با اشاره به اینکه این افتتاح به شکل ویدئوکنفرانس انجام می‌شود، گفت: پروژه در زمین به مساحت ۵۹۰ مترمربع زیربنا احداث شده است و پیمانکار آن شرکت الموت کسرا است که آذرماه سال ۹۶ پروژه شروع شد و در آذرماه ۹۸ به پایان رسید.

صبوری با اعلام اینکه این پروژه امروز به مناسبت دهه فجر و با حضور رییس مجلس شورای اسلامی افتتاح می شود، افزود: اعتبار این پروژه 11 میلیارد ريال است و از محل اعتبارات بازآفرینی در استان هزینه شده و در محله شادقلی خان قم که یکی از محلات نیازمند توانمندسازی و جزو سکونتگاه های غیررسمی قم است، به بهره ‌برداری می‌رسد.

وی هدف از ساخت این مرکز را ارتقای زیرساخت‌ها و رفع نیازهای عمومی محلات کمتر برخودار عنوان کرد و توضیح داد: با افتتاح و بهره‌برداری از این پروژه خدمات بهداشتی و درمانی به اهالی این محل ارایه خواهد شد.

  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد