13 فروردين 1399
افتتاح 195 واحد مسکن مهر به مناسبت سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

افتتاح 195 واحد مسکن مهر به مناسبت سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

تاریخ انتشار: 1395/11/03|   بازدید: 733 |  print
سرپرست روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان قم اعلام کرد: بیش از 10 پروژه عمرانی در ایام ا...دهه فجر در استان قم به بهره برداری می رسد.
 
به گزارش روابط عمومی اداره کل راه وشهرسازی استان قم، مهدی رحیمی راد گفت: این اداره کل برای گرامیداشت و پاسداشت ایام ا... دهه فجر در نظر دارد به طور ویژه و خاص اقداماتی در این خصوص انجام دهد.
سرپرست روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان قم اظهار داشت: از این دست برنامه ها می توان به برگزاری ملاقات مردمی مدیرکل و سایر مدیران این دستگاه با اقشار مختلف مردم، تشریح اقدامات این اداره کل برای عموم مردم در مساجد، حضور در برنامه های صدا و سیمای استانی، نشست خبری با اصحاب رسانه و افتتاح پروژه های عمرانی و... اشاره کرد.
وی ضمن بیان این که از مجموع تعهدات استان در زمینه واگذاری مسکن مهر تعداد 2576 واحد باقی مانده است، توضیح داد: در سیزدهمین مرحله افتتاح مسکن مهر، همزمان با سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، کلید 195 واحد با حضور مدیران و مسئولان کشوری و استانی به متقاضیان تحویل داده خواهد شد.
سرپرست روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان قم در پایان، جدول گذاری، زیرسازی و روکش آسفالت محور قنوات، بهسازی و روکش آسفالت محور سلفچگان- راهجرد و روستاهای تاج خاتون، نیجه و ساریه خاتون، تعریض پل دره سلیمان در روستای وشنوه، اصلاح قوس رمپ و لوپ تقاطع غیر همسطح پیچ سنجر(72 تن به سمت آزادراه قم- تهران) و واریانت جاده قدیم قم- تهران را از دیگر پروژه های قابل افتتاح در سی و هشتمین سالگرد انقلاب اسلامی دانست.
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد