| 24 تير 1399
اعطای تسهیلات بازآفرینی برای ساخت 120 واحد مسکونی

اعطای تسهیلات بازآفرینی برای ساخت 120 واحد مسکونی

تاریخ انتشار: 1398/06/20|   بازدید: 85 |  print

معاون بازآفرینی شهری و مسکن اداره کل راه و شهرسازی استان قم از معرفی متقاضیان دریافت تسهیلات بازآفرینی مسکن به شعب بانک مسکن استان به منظور ساخت 120 واحد مسکونی خبر داد.

 

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان قم، داود طلوعی با اعلام این خبر گفت: بعد از ابلاغ شیوه نامه تسهیلات بازآفرینی بافت فرسوده از اردیبهشت امسال تا کنون تعداد 42 فقره متقاضی در قالب اشخاص حقیقی، خود مالک و انبوه سازان با مراجعه با سایت مربوطه ثبت نام انجام داده اند.

طلوعی بیان داشت: این افراد برای ساخت 120 واحد مسکونی به مدیریت امور شعب بانک مسکن استان معرفی شده اند که به جز تعداد اندکی که در حال طی کردن مراحل تکمیلی پرونده در بانک عامل می باشند بقیه معرفی شدگان موفق به اخذ تسهیلات شده اند.

وی افزود: این تسهیلات شامل یک وام 50 میلیون تومانی با کارمزد ۹ درصد برای کلیه واحدها و در صورت درخواست متقاضی با توجه به تعداد واحدها و اینکه وی مالک حقیقی می باشد یا انبوه ساز، تا سقف 1۰ میلیون تومان به صورت وام ودیعه مسکن با نرخ سود 18 درصد قابل افزایش است و به صورت ترکیبی توسط بانک قابل پرداخت می باشد.

لازم به ذکر است دریافت این تسهیلات نیاز به هیچ سپرده ای نداشته و صرفاً با معرفی نامه اداره کل راه و شهرسازی استان به بانک مسکن قابل پرداخت است.

متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر، ثبت درخواست و یا تقاضا به سامانه (facility.udrc.ir) مراجعه نمایند.

  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد