02 بهمن 1398
ضرورت به اتمام رسیدن پروژه‌های مسکن مهر در استان قم
در جلسه شورای مسکن استان قم مطرح شد

ضرورت به اتمام رسیدن پروژه‌های مسکن مهر در استان قم

تاریخ انتشار: 1395/10/08|   بازدید: 680 |  print
مدیران دستگاه‌های اجرایی استان قم بر ضرورت به اتمام رسیدن پروژه‌های مسکن مهر در استان تاکید کردند.
 
دومین جلسه شورای مسکن استان قم ظهر امروز در تالار امام جواد(ع) ساختمان استانداری برگزار شد.
در این جلسه احمد اصغری مهرآبادی قائم مقام وزیر راه و شهرسازی، استاندار قم، معاونین استاندار و مدیران دستگاه‌های اجرایی استان حضور داشتند.
حسن صبوری مدیرکل اداره راه و شهرسازی استان قم در ابتدای این جلسه با اشاره به وضعیت پروژه‌های مسکن مهر در استان اظهار کرد: در این استان 43863 واحد در قالب مسکن مهر تعهد شده بود که سهم شهر قم از این پروژه‌ها، 41320واحد بوده و تاکنون 38744 واحد مسکن مهر در این شهر افتتاح شده است.
وی ادامه داد: سهم شهرهای زیر 25 هزار نفر در استان قم در طرح مسکن مهر 2543 واحد بود که 2033آن افتتاح و حدود 500 واحد باقی مانده است، پیشرفت فیزیکی محله‌های مسکن مهر در شهر قم بالا بوده، کار زیادی نمانده است و به زودی می‌توانیم مسکن مهر را در استان به پایان برسانیم.
احمد اصغری مهرآبادی قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در ادامه این جلسه گفت: باید هر چه زودتر پروژه‌های مسکن مهر در استان قم به پایان برسد و نباید پیشرفت این پروژه‌ها لاک پشتی باشد، برای این کار از سوی وزارت راه و شهرسازی پیگیری می‌شود و مدیران استان قم هم باید پیگیر اتمام پروژه‌های مسکن مهر باشند.
وی افزود: پیشرفت فیزیکی پروژه‌های مسکن مهر در استان قم بالا است و این پروژه‌ها در این استان رو به اتمام است، تکمیل پروژه‌های مسکن مهر به نفع کشور و استان قم است، برخی از پروژه‌های ناتمام مسکن مهر در استان نازک کاری آن تمام شده است و باید تک تک این پروژه‌های ناتمام مورد بررسی قرار بگیرد.
مهدی صادقی استاندار قم هم در پایان این جلسه با اشاره به ضرورت دادن اختیارات به استان‌ها اظهار کرد: باید اختیار زمین به استان‌ها واگذار شود، اکنون قوانین و بحث‌های مدیریتی موجب مشکلاتی در اجرای پروژه‌ها شده است، مدیران باید از امکانات و اختیارات خود برای اجرای پروژه‌ها استفاده کنند.
وی در پایان خاطرنشان کرد: در طول سال‌های مدیریتی ام مشکل توسعه کشور را در قوانین و مدیران دیدم، اگر جدیت به خرج بدهیم، می‌توانیم مشکلات استان قم را حل کنیم و امیدوارم که مشکلات به سرعت حل شود.
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد