27 بهمن 1397

مدیر حراست اداره کل راه و شهرسازی استان قم منصوب شد

تاریخ انتشار: چهارشنبه 13 تير 1397|   بازدید: 85 |  print

آیین معارفه مدیر حراست با حضور مدیر کل راه و شهرسازی استان قم و جمعی از معاونین این اداره کل و میرجلیل نگارنده معاون اجرایی مرکز حراست وزارت راه و شهرسازی برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان قم، در آیین معارفه مدیر حراست اداره کل، طی حکمی مجتبی مرادی کوشکی از سوی سردار جابر انصاری مشاور وزیر و ریاست مرکز حراست وزارت راه وشهرسازی به عنوان مدیر حراست اداره کل راه و شهرسازی استان قم منصوب شد.
در بخشی از این حکم خطاب به مجتبی مرادی کوشکی آمده : امید است با توکل بر خداوند متعال و بهره گیری از وصایای گرانقدر حضرت امام خمینی (ره) و رهنمود های مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و سیاستهای دولت محترم بر اساس شرح وظایف ابلاغی با همکاری مدیران و همکاران ارجمند در راستای تحقق اهداف و انجام امورات محوله موفق و موید باشید.
مجتبی مرادی کوشکی داراي مدرك كارشناسي عمران است و بيش از 20 سال سابقه فعاليت در بخش هاي مختلف راه و شهرسازي استان را در كارنامه كاري خود دارد و پيش از اين، عهده دار رياست اداره نظارت بر ساخت و توسعه راه های اصلی و فرعی اداره کل بوده است.
در پایان صبوری مدیرکل راه و شهرسازی استان قم از کریم دلفانی مدیر سابق حراست این اداره کل برای زحمات بی شائبه و صادقانه در دوران تصدی تقدیر و تشکر نمود.

  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد